Przygotowania do Zimowych Dębiaków 2017

Do zawodów został tydzień więc przygotowania do Zimowych Dębiaków 2017 nabrały tempa. Sprawy logistyczne związane z cateringiem i papierkową robotą już za nami. Zostało przygotowanie toru.

Jak widać na zdjęciach pogoda dalece odbiega od zimowej. Ma to oczywiście swoje plusy. Lepiej można zaplanować stanowiska strzeleckie.

Teren gruzowiska w obrębie Zakładów Metalowych „DEZAMET S.A.” do takich celów jak zawody HFT jest wręcz wymarzony. Pułapki optyczne niejednego strzelca zaskoczą. Podpowiedź znajduje się w napisach na lusterkach bocznych w autach: „Objects in mirror are closer than they appear”.

Poniżej ekipa przy pracy…

Oraz kilka fotek terenu gruzowiska…

Większość z zawodników zna już teren dość dokładnie. Wiedzą gdzie można spodziewać się stanowisk oraz jakie postawy wymuszone mogą na nich wystąpić. Owszem niektóre stanowiska mogą być w tych samych miejscach co w latach ubiegłych, lecz nie spodziewajcie się że figurki również 🙂

 

Postapokaliptyczny krajobraz rodem z Czarnobyla byłby rewelacyjny na nocne HFT. Kto wie? Może kiedyś to zorganizujemy? Oczywiście nie na Zimowych Dębiakach. Letnie Dębiaki jak najbardziej wchodzą w grę. Wszystko zależy od ilości chętnych na tego typu imprezę. Jak będzie popyt znajdzie się i podaż. Nie ukrywam, że od dawna chodzi mi to po głowie. Kto wie? Może już w przyszłym roku w czerwcu?

Jak widać powyżej – teren na nocne HFT jak z horroru.

Komentowanie jest wyłączone.