Piknik Czarnoprochowy

 Piknik Czarnoprochowy

Dnia 3 maja A.D 2016 po raz kolejny w pięknej miejscowości Nowa Dęba, znanej przez wszystkich poganiaczy krów, bandziorów, metysów i rewolwerowców odbył się uznany na całym dzikim zachodzie „Rodzinny Piknik Czarnoprochowy”. Znowu strzelnica LOK-u była wypełniona po brzegi kowbojami, traperami oraz wojskiem które przybyło zaraz po zakończeniu wojny secesyjnej. Każdy z uczestników przyniósł swoją ulubioną broń. Były więc Colty,Remingtony, Hawkeny, Sharpsy oraz masa innej broni długiej.

 

Goście którzy przybyli bardzo licznie na imprezę mogli nacieszyć oko, przymierzyć się do wybranego typu broni oraz posłuchać o jej historii, i parametrach.

 

Młodzi strzelcy mieli możliwość potrenować swoje umiejętności, strzelając z karabinków pneumatycznych do celów umieszczonych na różnych odległościach.

Wieczorową porą, gdy strzały i indiańskie okrzyki ucichły zmęczeni uczestnicy zasiedli przy ognisku zajadając kiełbaskę z kija i popijając ulubioną oranżadę :D . Szczerze ufam, że piknik nowodębski na stałe zagości na listach najlepszych imprez integracyjno-oświatowo-wychowawczych całej Europy.

Pełna galeria zdjęć z Pikniku

Voiteck