VII ZLOT STRZELECKI DSSR ZAKRZÓW 2014

VII ZLOT STRZELECKI DSSR ZAKRZÓW 2014

 

W dniach 10–12 października 2014 r. na terenie Ośrodka Wczasowo-Rekreacyjnego im. Jana Pawła II w Zakrzowie odbył się VII Zlot Strzelecki DSSR, w czasie którego oprócz tradycyjnej integracji środowisk strzeleckich i wspaniałej zabawy przy ognisku odbyły się zawody w strzelectwie terenowym.

Krótki harmonogram zawodów podczas trzydniowego zlotu:

  • HFT dwie rozgrywki po 40 celów ( sobota i niedziela )
  • FT dwie rozgrywki po 40 celów ( sobota i niedziela) – dla zawodników biorących udział w tej konkurencji na torze HFT zostało dostawionych 10 celów
  • NHFT – 20 celów ( nocne HFT ) – sobota w godzinach wieczornych

 

(widok nocą na jeden z domków ośrodka wypoczynkowego)

(ognisko integracyjne)

Zabawy było co nie miara. Bo jakże nazwać te zawody jak nie wspaniałą zabawą. Konkurowanie w zawodach było tylko dodatkiem do atmosfery jaką potrafią stworzyć koledzy po lufie z DSSR. Na tego typu zloty przyjeżdża się nie po wyniki lecz po to by się spotkać z przyjaciółmi z całego kraju. Porozmawiać, wymienić doświadczenia i wznieść niejeden toast. Co się tyczy toastów to było ich wieeeeele. A to głównie za sprawą niespodzianki jaką w tym czasie sprawiła nam drużyna piłkarska wygrywając z Niemcami 2:0.

 

Wracając do tematu zawodów nie można pominąć faktu, iż nasz Klubowy kolega Wacław Stamirski (wawool) wystrzelał sobie 3 miejsce w konkurencji HFT1, konkurując z najlepszymi strzelcami w kraju. Brawo Wacek!!!

(wawool pierwszy z lewej)

To jeszcze nie wszystko czym nas wawool zaskoczył. W konkurencji dla dorosłych wawool ustrzelił „Jasia”.

(„Jasio” ustrzelony przez wawool’a)

Jest to ostatnie zdjęcie „Jasia” w tej postaci. Nagroda została skonsumowana komisyjnie zaraz po zakończeniu zawodów 🙂

Zlot w Zakrzowie jest wspaniałą odskocznią od monotonii dnia codziennego. Polecam każdemu, nie tylko strzelcom, ale każdemu by raz w roku zawitał do Zakrzowa na zlot organizowany przez kolegów z DSSR. Naprawdę warto.

Zapraszam do obejrzenia galerii ze zlotu >>> KLIK <<<

cezbar